O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wsparciem dla przystani turystyki mobilnej w zakresie dystrybucji oraz kontroli nad użytkowaniem mediów i innych usług, które są oferowane gościom lub rezydentom.

Historia w pigułce

Historia rozpoczyna się 15 lat temu wraz z powstaniem firmy matki eMKa Marine. Główną domeną tego przedsiębiorstwa była, i w dalszym ciągu jest,  budowa pomostów pływających. Podczas tej działalności, nastała potrzeba stworzenia urządzeń do dystrybucji mediów dostosowanych do krajowych klientów.

Od ponad 10 lat konstrukcja postumentów jest nieustannie dopracowywana. Dodatkowo stworzony został program do kontroli zużycia, który w późniejszych latach ewoluował do ESOK (Elektroniczny System Obsługi Klienta)

Z końcem roku 2021 nadeszły zmiany. Aby utrzymać wysoką jakość usług i mieć możliwość skupić się na tym, co jest na prawdę ważne, podjęta została decyzja o stworzeniu nowej i niezależnej firmy.  Czerpiąc ogrom wiedzy i doświadczenia niesionych na barkach Zespołu eMKa Marine oraz zyskując nowe możliwości stworzone zostało przedsiębiorstwo MCS.  

Obecna misja

Sensem pracy MCS jest zapewnienie rozwiązań, które w konsekwencji wpłyną na zadowolenie gości obiektu lub jego stałych rezydentów. 

Osiągnąć to można poprzez analizę swoistych potrzeb przystani, odpowiednie dopasowanie oferty czy możliwość podjęcia się projektów personalizowanych. 

Wizja na przyszłość

Oceniając, że nasze produkty są przemyślane i dobre jakościowo, musimy nieustannie podążać za zmieniającymi się potrzebami naszych Klientów. Dlatego termin ciągłego doskonalenia nie może być nam obcy.  Dotyczyć ma zarówno oferty i jej rozbudowy, jak również organizacji pracy i kultury prowadzenia biznesu.