Pompy ściekowe

Pompy do wód zaolejonych

Pompy jachtowe służące do odsysania wód zanieczyszczonych ze zbiorników jednostek mobilnych (jachtów, jachtów motorowych, houseboatów). W naszej ofercie znajdują się pompy  perystaltyczne (jelitowe) i membranowe w wersji  mobilnej lub stacjonarnej.

Współpracujemy z niemieckim producentem urządzeń sanitarnych przeznaczonych do marin  – LeeStrom.  MCS jest jedynym polskim dystrybutorem produktów tej marki.  

 

Lee Strom klasyfikuje się jako jeden z większych producentów w branży.  Jakość i technologia, którą obecnie może się wyróżnić jest efektem  ponad 50 lat doświadczenia oraz oraz synergii dwóch firm: niemieckiej Rheinstrom Pumpenfabrik oraz brytyjskiej Lee Sanitation. 

Dobrze, że możemy z nimi pracować.

Dostępne modele

Pompy mobilne

Urządzenia zawierające moduł pompy oraz zbiornik, które są instalowane na wózkach, przyczepach lub mikrosamochodach. Rozwiązanie daje możliwość podprowadzenia pompy bezpośrednio pod jednostkę, a następnie przetransportowanie nieczystości do punktu zrzutowego. 

Pompa mobilna na wózku

LSM 80W/B

Pompa mobilna na przyczepie

LSM 300W

Zespół pompy mobilnej przygotowany do montażu na np. mikrosamochodach

Pompy stacjonarne

Wolno stojące postumenty, w których zamontowany jest mechanizm pompy.  Instalowane w wydzielonych miejscach postojowych, przy których utworzono punkt zrzutowy.  Do prawidłowego działania niezbędne jest doprowadzenie instalacji sanitarnej.

Po więcej informacji

zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami publikowanymi w Bazie wiedzy 

lub do bezpośredniego kontaktu